رامهرمزی، سرمربی تیم وزنه برداری ملی حفاری اهواز:
به دنبال شناسایی چهره های برتر برای تیم ملی هستیم

20:451396/4/22

فراز رامهرمزی سرمربی تیم وزنه برداری ملی حفاری اهواز بعد از قهرمانی تیمش در لیگ جوانان گفت: پخش زنده لیگ و مسابقات وزنه برداری قطعاً باعث پیشرفت مسابقات خواهد شد و این رشته را بیشتر به علاقه مندان معرفی می کند، تا آنها ضمن آشنایی و اطلاع از فنون وزنه برداری، به این رشته گرایش پیدا کنند.
به نقل از فدراسیون وزنه برداری، سرمربی تیم حفاری اهواز اظهار داشت: نکته قابل توجه در لیگ جوانان این فصل، حضور 7 تیم در لیگ است و باعث جذابتر شدن مسابقات شد.
وی افزود: هدف باشگاه شرکت ملی حفاری اهواز استفاده از جوانان با آتیه در رشته وزنه برداری است، تا آنها در آینده پشتوانه هایی قوی برای تیم ملی کشورمان در رده های سنی مختلف باشند و به عبارتی به دنبال شناسایی چهره های برتر برای تیم ملی هستیم.

لازم به ذکر است، پس از پایان مرحله نخست لیگ وزنه برداری جوانان باشگاه های کشور، تیم وزنه برداری شرکت ملی حفاری اهواز با 608 امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و تیم های مناطق نفتجنوب با 606 امتیاز، عقاب نیروی هوایی با 548 امتیاز، نیروی زمینی ارتش با 547 امتیاز، نور همدان با 535 امتیاز، کوثر ساری با 423 امتیاز و نفت و گاز مسجد سلیمان با 345 امتیاز در جایگاه های دوم تا هفتم جای گرفتند.

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما