پیام نوروزی مدیر کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت

10:251395/12/28

غلامرضا شاه کرمی، مدیر کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال نو، ابراز امیدواری کرد ورزش در سال پیش رو، در صدر فعالیت‌های سلامت‌محور هموطنان‌مان قرار داشته باشد.

به گزارش سایت اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت، متن پیام نوروزی غلامرضا شاه کرمی به شرح زیر است:

« سالی که گذشت سالی پربار برای ورزش وزارت نفت محسوب می‌شد، فعالیت‌های بسیاری در جهت حفظ و ارتقای انگیزه و افزایش دلبستگی کارکنان به صنعت نفت همسو با سیاست‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی صورت گرفت و برنامه‌های متعددی در این خصوص در مسیر اجرایی شدن قرار گرفت.تدوین سیاست‌های اجرایی ورزش منطبق بر راهبردهای ابلاغی وزیر نفت، یکی از اهدافی بود که در سال 1395 به دنبال تحقق آن بودیم و با تشکیل کارگروه‌های تخصصی با حضور خبرگان ورزش به آن دست یافتیم. بر مبنای این سیاست‌ها افق 5 ساله ورزش وزارت نفت با محوریت عبور از دیدگاه سنتی و سلیقه‌ای به ورزش و تبدیل نمودن آن به رکن اصلی و تاثیرگذار حوزه سلامت صنعت نفت در جهت ارتقای سطح سلامت کارکنان و خانواده ایشان ترسیم گردید.

مشارکت بیش از پیش کارکنان و خانواده آن‌ها در برنامه‌های سلامت محور حوزه ورزش، از دیگر اهداف کلان در سال 1395 بود که برنامه‌ریزی حوزه ورزش در جهت تحقق این هدف به انجام رسید.

به طور حتم در سال پیش رو، اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت به عنوان متولی ورزش این وزارتخانه، در نظر دارد که تدوین شناسنامه‌های ورزشی و انجام تست‌‌های سنجش آمادگی جسمانی برای کارکنان شاغل در شرکت های اصلی، فرعی و تابعه صنعت نفت را در اولویت برنامه‌های عملیاتی حوزه ورزش قرار دهد.

امید است با حمایت و مشارکت فعال کلیه مدیران حوزه های عملیاتی و ستادی صنعت نفت، تحقق اهداف فوق در سال 1396 تسهیل گردد.

در پایان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، برای اعضای خانواده بزرگ صنعت نفت از درگاه خداوند متعال آروزی سلامت و موفقیت دارم و امیدوارم «ورزش» در سال پیش رو در صدر فعالیت‌های سلامت‌محور هموطنان‌مان قرار داشته باشد.»

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما