هفته تربیت بدنی و ورزش
پیام تبریک سرپرست اداره کل سلامت و تربیت بدنی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

07:371400/7/26

26 مهرماه تا ۲ آبان ماه به عنوان هفته تربیت بدنی نام گذاری شده است.هفته تربیت بدنی، هفته اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.


بسمه تعالی

26 مهرماه تا ۲  آبان ماه   به عنوان هفته  تربیت بدنی نام گذاری شده است، این هفته فرصت   ارزشمندی برای آشنایی  بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت  و آثار آن در ابعاد زندگی فردی واجتماعی است.  هفته تربیت بدنی، هفته اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان  و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.   ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده ارزشی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است.   و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و تبادل ارزش های فرهنگی محسوب می شود.
ورزش در صنعت نفت   به عنوان یکی از ارکان مهم پشتیبان تولید ایفای نقش نموده و با حفظ و ارتقاء سطح سلامت کارکنان در کاهش هزینه های تولید بسیار حائز اهمیت می باشد. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان خاص نبوده و ضروری است شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی مورد اهتمام همه کارکنان و خانواده، قرار گیرد.
فرارسیدن هفته  تربیت بدنی  را   به عموم کارکنان، مسئولین صنعت نفت   به  ویژه  روسای امور  و  همکاران حوزه  ورزش در شرکت های اصلی/فرعی و تابعه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون همه عزیزان را مسئلت می نمایم.

 اسماعیل کبوتران
سرپرست اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت
 
نسخه قابل چاپ