مصاحبه

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم در گفت‌و‌گوی اختصاصی با سایت اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی:
برای امام حسین(ع) همیشه وقت دارم

15:111396/8/17

تیم پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری لیگ برتر به عنوان پدیده لیگ شناخته می‌شود؛ تیمی که در اولین سال حضورش در این مسابقات صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.
الهه عبداللهی- تیم پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری لیگ برتر به عنوان پدیده لیگ شناخته می‌شود؛ تیمی که در اولین سال حضورش در این مسابقات صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است. بدون شک بخش اصلی این موفقیت مدیون مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی است.

اما اگر تصورتان این است که مهدی تارتار همه فکر و ذکر این روزهایش بر محور فوتبال چرخ می‌خورَد، اشتباه کرده‌اید. او این روزها در آستانه اربعین، دلمشغولی‌های دیگری هم دارد: «از سنین پایین علاقه خاصی به امام حسین(ع) و یارانشان داشتم و همیشه در هیئت‌های عزاداری شرکت می‌کردم. امسال هم علی رغم اینکه درگیری‌های بسیاری دارم، قطعاً به هیئت می‌روم. برای امام حسین(ع) هیچ وقت سرم شلوغ نیست. برای امام حسین(ع) همیشه وقت دارم.»

سرمربی پارس جنوبی می‌گوید: «وقتی فوتبال بازی می‌کردم، مصدومیتی داشتم که همیشه اذیتم می‌کرد. این مصدومیت با راه های متفاوتی بهبود پیدا نکرد. در شب‌های محرم که در هیئت محله حاضر می‌شدم، پیرمرد ریش سفیدی به من گفت پسرم اگر می‌خواهی خوب شوی، زیارت عاشورا را تا صبح بخوان؛امام حسین (ع) قطعاً به تو کمک خواهد کرد. آن شب تا صبح در هیئت، زیارت عاشورا خواندم. باورش مشکل بود، اما آن مصدومیت برای همیشه بهبود یافت. معتقدم وقتی لطف و عنایت خداوند و ائمه اطهار شامل حال افراد شود، هر مشکلی حل خواهد شد.»
 

نسخه قابل چاپ