المپیادها


پیام وزیر نفت به مناسبت برگزاری المپیاد ورزشی بانوان

14:291396/9/4

وزیر نفت به مناسبت برگزاری المپیاد سراسری بانوان بالای 26 سال صنعت نفت که ششم آذر ماه آغاز می شود، طی پیامی بر نقش بی بدیل بانوان در شکل گیری الگوهای مثبت در خانواده تأکید کرد.

در پیام وزیر نفت آمده است:

«نقش بی بدیل بانوان در شکل گیری الگوهای مثبت در خانواده، به ویژه تلاش آنان در گسترش فعالیت‌های ورزشی، کاهش فقر حرکتی و کنترل بیماری‌های غیر واگیر ناشی از آن، از اهمیتی بالا برخوردار است. به همین جهت تدوین و اجرای برنامه‌های فرهنگی و انگیزشی در سطح صنعت نفت برای حرکت بانوان به سمت اهداف موردنظر در راهبردهای ابلاغی وزارت نفت در ورزش تنها با مشارکت حداکثری ایشان اعم از بانوان شاغل، همسران و دختران محقق خواهد شد.
برگزاری سالانه رویدادهایی همچون المپیادهای ورزشی سراسری وزارت نفت در رده‌های سنی مختلف بانوان در کنار گسترش برنامه های مستمر آموزشی  و تمرینی سلامت محور، در طول سال، مسیر دستیابی به موضوع فوق را هموارتر ساخته و ضمن تقویت دلبستگی کارکنان و خانواده ایشان به صنعت نفت، زمینه را برای بهبود وضعیت سلامت از طریق گرایش به ورزش و نهادینه کردن آن فراهم می کند.
در کنار موفقیت بانوان ورزشکار صنعت نفت در رشته های مختلف، آنچه در اولویت قرار دارد سلامتی، شادابی و روحیه ورزشی در بین کارکنان است که به لطف خداوند منان و تلاش همکاران در بخش‌های مختلف ورزشی تاکنون به نحو مطلوب انجام شده که امیدوارم این روند، همچنان ادامه یابد.
در خاتمه ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و برگزارکنندگان المپیاد ورزشی وزارت نفت، برای تمامی بانوان گرانقدر  صنعت نفت موفقیت و سربلندی آرزو دارم»

لازم به ذکر است، المپیاد سراسری بانوان بالای 26 سال وزارت نفت در 9 رشته ورزشی و با حضور ورزشکاران منتخب 4 شرکت اصلی از 6 تا 12 آذرماه در مجتمع محمودآباد برگزار می شود.

نسخه قابل چاپ