اخبار، رویدادها و مطالب کدام حوزه را در این سایت بیشتر دنبال می کنید؟
   
ورزش همگانی
ورزش قهرمانی
سلامت
حاشیه
 

 

دانستنیهای ورزشیاولین کارگاه آموزش مجازی با عنوان روانشناسی ورزشی و عوامل انگیزشی آن در شرایط بحرانی
روانشناسی ورزش به ما کمک میکند تا بتوانیم رفتار ورزشکار را پیش بینی کنیم. عملکرد هر فرد تحت تآثیر عوامل روانشناختی و زیست شناختی متعدد می تواند بسیار متغیر باشد امروزه بسیاری از روانشناسان ورزش تا اندازه زیادی به صورت تخصصی عمل می کنند.
با تاکید دکتر فرزین مینو، معاون وزیر نفت و با ابلاغ اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی:کمک هزینه مسکن کارمندان قراردادی مدت موقت افزایش یافت

به دنبال افزایش کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار در هیئت وزیران به مبلغ سه میلیون ریال؛ با تاکید دکتر فرزین مینو، این افزایش به کارمندان قراردادی مدت موقت نیز تعلق خواهد گرفت.

عليرضا ترابي، مدير كل تدوين و هماهنگي مقررات اداري و استخدامي خبر داد:نظرسنجي از كاركنان مدت موقت در خصوص كيفيت خدمات بيمه تكميلي

به دستور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و با توجه به مصوبات شوراي اداري استخدامي وزارت نفت در زمينه لزوم بهره‌مندي كاركنان مدت موقت از سطح مطلوب «خدمات بيمه درمان تكميلي، عمر و حوادث» در خصوص كيفيت ارائه خدمات مذكور، از كاركنان نظرسنجي به عمل مي‌آيد.

نگاه آماری به لیگ دسته یک فوتبال کشور:مس از قهرمانی تا بهترین خط حمله

با پایان یافتن این فصل از مسابقات لیگ دسته اول، مس رفسنجان با محمد ربیعی به عنوان قهرمان مسابقات شناخته شد و اکثر رکوردها را نیز به نام خود ثبت کرد.

عدم لغو مسابقات فوتبال قهرمانی آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه رقابت های مختلف ملی تا پایان سال جاری میلادی را که به شکل متمرکز برگزار می شوند به فدراسیون های عضو اعلام کرد.