اخبار
1399/6/10 دوشنبه نازیلا عاکفیان، مشاور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی خبر داد: پرداخت «فوق‌العاده ايثارگري» ابلاغ شد مشاور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در نظارت بر طرح‌ها، از ابلاغ پرداخت «فوق‌العاده ایثارگری» توسط اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی صنعت نفت خبر داد.

به نقل از سايت معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني وزارت نفت، نازیلا عاکفیان در این باره اظهار داشت: پرداخت «فوق‌العاده ايثارگري» به جانبازان 25% و بالاتر، آزادگان، فرزندان شهيد، همسران شهدایی كه پيش از شهادت در صنعت نفت شاغل بودند و خانواده شهدا، توسط اداره كل تدوين و هماهنگي مقررات اداري و استخدامي ابلاغ شد.

وی افزود: اين ابلاغيه بر اساس مفاد ماده (51) قانون جامع خدمات‌رساني به ايثارگران و همچنين مفاد بند (پ) ماده (88) قانون برنامه ششم توسعه كشور، مبني بر پرداخت «فوق‌العاده ايثارگري» به شهدا، جانبازان بيست و پنج درصد (25%) و بالاتر، آزادگان، فرزندان شهيد و همسران شهدا، معادل بيست و پنج درصد (25%) حداقل حقوق كاركنان دولت (كه هر سال توسط دولت تعيين مي‌شود) است.

نازیلا عاکفیان همچنین به اخذ مجوزهای مرتبط با «مزایای کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی دفاع مقدس بند (ج) ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه» اشاره کرد و گفت: مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شده و به زودی ابلاغ خواهد شد.