منو

  درباره ما
  هر سازمان موفق، پویا و چابک به منظور افزایش بهره‌وری، بهبود توان و حفظ و نگهداری سرمایه‌های انسانی متخصص و ماهر، باید زمینه تقویت و توسعه عوامل انگیزشی، رفاهی- اجتماعی، ورزش، سلامت و خدمات حمایتی و مشاوره‌ای را برای کارکنان خود فراهم آورد.

  همچنین بنابر آن چه در افق چشم انداز 1404 ترسیم شده، ویژگی‌هایی نظیر برخورداری از سلامت و رفاه برای جامعه ایرانی مورد تاکید قرار گرفته و تکیه وزارت نفت هم بر تحقق این اهداف و به ویژه تقدم پیشگیری بر درمان است.

   اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت که به منظور تحقق اهداف فوق زیر نظر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی فعالیت می‌کند، نظارت بر کلیه فعالیت‌ها و عملکرد 4 شرکت اصلی در حوزه ورزش و سیاستگذاری کلان در این حوزه و فعالیت های بسیاری را به عهده دارد.

   پایگاه اطلاع رسانی اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت هم در سال 1392 با عنوان سایت اطلاع رسانی اداره کل ورزش وزارت نفت به منظور ارائه اطلاعات در حوزه ورزش و با هدف ارتباط مجازی با کارکنان صنعت نفت و اهالی ورزش کشور آغاز به کار کرد و امروز با عنوان سایت اطلاع رسانی اداره کل سلامت و تربیت بدنی ، پلی ارتباطی میان این اداره کل، کلیه اعضای خانواده بزرگ صنعت نفت و سایر مخاطبان است.


   

  تبلیغات سمت چپ  link4.jpg   

  گروه دورانV6.1.3.0