اخبار، رویدادها و مطالب کدام حوزه را در این سایت بیشتر دنبال می کنید؟
   
ورزش همگانی
ورزش قهرمانی
سلامت
حاشیه
 

 

اولین جلسه شورای هماهنگی نظام سلامت کارکنان صنعت نفت
اولین جلسه شورای هماهنگی نظام سلامت کارکنان صنعت نفت به ریاست آقای مهندس مهدی علی مددی ،معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و اعضای شورا در مورخ 1401/3/24 برگزار گردید.
معاون امور ورزش و تربیت بدنی اداره کل سلامت وتربیت بدنی وزارت نفت منصوب شد.

منصور قنبرزاده، مدیر کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، طی حکمی آقای عباس بزمی را به سمت معاون امور ورزش و تربیت بدنی این اداره کل منصوب نمود.

۷ نوع استراحت که هرکسی به آن نیاز دارد رسیدن به آرامش؛ ۷ نوع استراحت که هرکسی در طول روز به آن نیاز دارد

پزشکان می‌گویند انسان امروزی با توجه به تمام حوادث جنجال برانگیزی که در اطراف او روی می‌دهد، برای کسب انرژی و رسیدن به آرامش به ۷ نوع استراحت نیاز دارد و تنها داشتن هشت ساعت خواب در شبانه‌روز کافی نیست.

برخی مواد غذایی مناسب یک رژیم سالمبا چند ماده مغذی که برای تقویت رژیم غذایی سالم مفید است آشنا شوید

در طول سال‌ها تحقیقات نشان داده است که الگوهای غذایی سالم می‌تواند خطر ابتلا به فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی، دیابت و برخی از سرطان‌ها را کاهش دهد. الگوهای رژیم غذایی مانند رژیم غذایی برای جلوگیری از فشار خون بالا و رژیم مدیترانه‌ای که عمدتا گیاهی هستند مزایای قابل توجهی برای سلامتی و کاهش بیماری‌های مزمن را نشان داده‌اند.

کدام میوه‌ها و خوراکی‌ها به سوزاندن چربی بدن کمک می‌کنند؟میوه‌ها و خوراکی‌هایی که به سوزاندن چربی بدن کمک می‌کنند

افزایش متابولیسم بدن و کاهش کالری دریافتی اغلب به عنوان راه‌های اصلی برای از دست دادن چربی‌های اضافی معرفی می‌شوند. در این میان نقش مثبت برخی میوه‌ها و خوراکی‌های طبیعی در افزایش متابولیسم و کمک به روند سوزاندن چربی‌های اضافی ثابت شده است. هر چند برنامه‌ریزی برای رژیم غذایی متعادل و انجام ورزش نقش مهمی در سوزاندن چربی بدن دارند اما مصرف این میوه‌ها و خوراکی‌ها نیز می تواند به این روند کمک کند.

کاهش میزان استرس در محیط کاربرای کاهش میزان استرس در محیط کار، ۸ گام بردارید!

کنار آمدن با مشکلات شغلی گاهی اوقات بیش از حد سخت به ‌نظر می‌ رسد. استرسی که ما همراه خود به محل کار می‌بریم و حتی استرسی که در محل کار منتظر ماست، طغیان می‌ کند، سطح بهره ‌وری را کاهش داده و از لحاظ فیزیکی و روانی صدماتی به همراه دارد.