اخبار
1399/8/11 یکشنبه
آنا براتی می‌گوید با اینکه دختران کشتی‌گیر ۹ ماه از اردوی ملی و مسابقه دور بودند اما آمادگی و انگیزه خوبی داشتند.
آنا براتی در مورد اردوی تیم ملی کشتی آلیش که ۲۷ مهر تا اول آبان برگزار شد به ایسنا گفت: اردوی خیلی خوبی بود و بعد از ۹ ماه سورپرایز شدیم. فکر نمی‌کردم با وجود کرونا دوباره فعال شویم چون مجوز ورزش‌های برخوردی سخت صادر می‌شود. انگیزه کشتی‌گیران در اردو فوق العاده بالا بود به گونه‌ای که در طول ۴_۵ سالی که مربی تیم ملی هستم تا این حد آنها را باانگیزه ندیده بودم.
1399/6/10 دوشنبه
پرداخت «فوق‌العاده ايثارگري» ابلاغ شد
مشاور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در نظارت بر طرح‌ها، از ابلاغ پرداخت «فوق‌العاده ایثارگری» توسط اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی صنعت نفت خبر داد.
1399/6/5 چهارشنبه
تشریح مهم‌ترین اقدام‌های وزارت نفت در حوزه منابع انسانی
بیژن زنگنه، وزیر نفت، در گفت‌و‌گویی مهمترین اقدام‌های وزارت نفت در حوزه منابع انسانی را تشریح کرد.
1399/6/5 چهارشنبه
کمک هزینه مسکن کارمندان قراردادی مدت موقت افزایش یافت
به دنبال افزایش کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار در هیئت وزیران به مبلغ سه میلیون ریال؛ با تاکید دکتر فرزین مینو، این افزایش به کارمندان قراردادی مدت موقت نیز تعلق خواهد گرفت.
1399/6/1 شنبه
نظرسنجي از كاركنان مدت موقت در خصوص كيفيت خدمات بيمه تكميلي
به دستور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و با توجه به مصوبات شوراي اداري استخدامي وزارت نفت در زمينه لزوم بهره‌مندي كاركنان مدت موقت از سطح مطلوب «خدمات بيمه درمان تكميلي، عمر و حوادث» در خصوص كيفيت ارائه خدمات مذكور، از كاركنان نظرسنجي به عمل مي‌آيد.
1399/5/27 دوشنبه
عدم لغو مسابقات فوتبال قهرمانی آسیا
کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه رقابت های مختلف ملی تا پایان سال جاری میلادی را که به شکل متمرکز برگزار می شوند به فدراسیون های عضو اعلام کرد.
1399/5/27 دوشنبه
چطور از کبد چرب در امان بمانیم
بسیاری از عادات غلط در زندگی ما هستند که ما را در معرض خطر ابتلا به کبد چرب قرار می‌دهند. در مقابل بسیاری از عادات خوب نیز هستند که کبد ما را از بیماری، حفظ می‌کنند.
1399/5/27 دوشنبه
جام قهرمانی در دستان بانوان بم
مراسم اهدای جام دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بانوان کشور، یکشنبه ۲۶ مردادماه در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار شد.
1399/5/20 دوشنبه
تابع قانونیم
وزیر نفت در آیین اهدای نخستین گواهینامه کیفیت کالا و تجهیزات نفت، به سوال خبرنگاری در خصوص فعالیت تیم‌های فوتبال نفت در ورزش حرفه‌ای پاسخ داد.
1399/5/19 یکشنبه
رگ‌های بدن با این خوراکی‌ها پاکسازی می‌شود
پاکسازی رگ‌های بدن برای پیشگیری از بروز سکته‌های مغزی و قلبی مهم و ضروری است، این امر با رعایت چند نکته ساده و به راحتی امکان‌پذیر است.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ