خبر ویژه
1399/5/20 دوشنبه
تابع قانونیم
وزیر نفت در آیین اهدای نخستین گواهینامه کیفیت کالا و تجهیزات نفت، به سوال خبرنگاری در خصوص فعالیت تیم‌های فوتبال نفت در ورزش حرفه‌ای پاسخ داد.
1399/5/16 پنجشنبه
دستورالعمل بیمه تکمیلی کارکنان پیمانکاری صنعت نفت ابلاغ شد
دکتر فرزین مینو، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، در آستانه عيد سعيد غدير خم، دستورالعمل بیمه تکمیلی کارکنان پیمانکاری شاغل در پيمان‌هاي مستمر(غير پروژه‌اي) وزارت نفت را ابلاغ کرد.
1399/3/22 پنجشنبه
دستور وزیر نفت برای پیگیری حادثه خودکشی در تأسیسات نفتی یادآوران
وزیر نفت در حکمی محمدرضا شمسایی، مشاور امور عمرانی خود را برای پیگیری علت واقعی حادثه خودکشی یکی از کارکنان شاغل در شرکت پیمانکاری دست دوم تأسیسات میدان نفتی یادآوران مأمور کرد تا موضوع را از جوانب مختلف بررسی و گزارش آن را به همراه پیشنهاد خود ارائه کند.
1399/2/25 پنجشنبه
دسترسی خانواده کارکنان صنعت نفت به مراکز درمانی تسهیل می‎شود
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از اجرایی شدن «طرح جامع ارتقای نظام سلامت» طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، دسترسی کارکنان به بهترین امکانات درمانی کشور تسهیل می‌شود.
1399/2/20 شنبه
سرپرست اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت منصوب شد
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در حکمی، اسماعیل کبوتران را به‌عنوان سرپرست اداره کل امور سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی این معاونت منصوب کرد.
1398/12/17 شنبه
ساماندهی 795 شغل پیمانکاری در صنعت نفت
دکتر فرزین مینو از ساماندهی و استانداردسازی 795 شغل پیمانکاری در وزارت نفت خبر داد.
1398/12/15 پنجشنبه
پژوهشگاه صنعت نفت و موسسه مطالعات انرژی منحل نمی‌شود
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، خبر انحلال پژوهشگاه صنعت نفت و موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی را تکذیب کرد.
1398/12/14 چهارشنبه
تنها مرجع رسمی تغییر ساعات اداری وزارتخانه‌ها، دولت است/ وزارت نفت در کاهش ساعات اداری، تابع قانون است
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص عدم کاهش ساعات اداری ستاد و شرکت‌های تابعه صنعت نفت مستقر در تهران، اظهار داشت: هرگونه تغییر و کاهش ساعات اداری وزارتخانه‌ها و بخش‌های زیر مجموعه دولت، منوط به صدور بخشنامه یا دستور‌العملی از سوی دولت است و شرکت‌های تابعه وزارت نفت در غیر این صورت، قانوناً مجوز تغییر یا تقلیل ساعات اداری خود را ندارند.
1398/6/16 شنبه
شایعات درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان نفت کذب است
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شایعه‌ها درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را کذب دانست و گفت: هدف از اجرای طرح ارتقای نظام سلامت کارکنان صنعت نفت، چابک‌سازی سازمان بهداشت و درمان و افزایش رضایت کارکنان و خانواده‌هاست.
1398/6/16 شنبه
وزیر نفت برای کارکنان صنعت نفت، سنگ تمام گذاشت/ از اِعمال اضافات شایستگی تا افزایش مبلغ کمک‌رفاهی کارکنان مدت موقت
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، به دنبال برگزاری نشست شورای حقوق و دستمزد که امروز شنبه 16 شهریورماه 1398 برگزار شد، از مصوبات این جلسه خبر داد. 
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ