یادداشت
1399/2/23 سه‌شنبه
چگونه در منزل، مفید و مؤثر ورزش کنیم؟
ویروس کرونا در تمرینات ورزشی شما وقفه ایجاد کرده است و هر روز نگران چاق شدن خود هستید؟ اگر تاکنون نتوانسته اید به طور مؤثری در خانه ورزش کنید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد که دوباره تمرینات خود را از سر بگیرید. اگر به دلیل بسته بودن باشگاه های ورزشی و ورزش نکردن احساس ناخوشایندی دارید، توصیه می کنیم این مطلب را حتماً مطالعه کنید.
1396/11/9 دوشنبه
جان سالم در بدن سالم!
ممکن است تصور عموم این باشد که فعالیت های ورزشی صرفاً برای سلامت جسمانی مفید است؛ اما امروزه به این امر بیش از پیش توجه شده که ورزش علاوه بر سلامت جسمانی، می تواند در ارتقای سلامت روان نیز نقش بسزایی داشته باشد.
1395/6/7 یکشنبه
ورزشکاران حاضر در المپیاد پتانسیل حضور در تیم های لیگ را دارند
از آنجایی که المپیاد بانوان کمتر از 26 سال وزارت نفت در اصفهان که شهری کاملاً ورزشی است، برگزار می شود، به لحاظ مناسب بودن مجموعه های ورزشی استاندارد و حضور داوران زبده در مسابقات، کوچکترین مشکلی را احساس نمی کنیم.
1395/2/5 یکشنبه
دستاوردهای با ارزش کارگروه‌های تخصصی ورزش صنعت نفت
پایه و اساس اجرای هر برنامه‌ای با محوریت ورزش، داشتن سیاست‌های کلان در این زمینه است. به عبارتی اخذ نتیجه مطلوب از ورزش در یک مجموعه، با نحوه تعریف استرات‍ژی‌ها ارتباط تنگاتنگی دارد.
1394/7/5 یکشنبه
المپیادهای دانش‌آموزی و رقابت سازنده
المپیاد فرهنگی ورزشی فرزندان پسر زیر 25سال وزارت نفت از چند بُعد قابل بررسی است. این مسابقات که به مدت یک هفته و به میزبانی شرکت ملی گاز در شهرستان اراک (شازند) با مشارکت بیش از 500 ورزشکار برگزار شد، صرف ایجاد شرایطی برای گردهمایی جوانان ورزشکار در قالب مسابقات ورزشی مثمرثمر بوده و می‌تواند منشأ اثرات مثبت در رشد اجتماعی فرزندان کارکنان شریف صنعت نفت باشد.
1394/6/23 دوشنبه
مدال‌آوران ورزش همگانی
اولین دوره المپیاد دختران زیر 18سال وزارت نفت، سال 1392 در اراک برگزار شد و ورزشکاران 4شرکت اصلی در 7رشته به مصاف حریفانشان رفتند. دومین دوره این مسابقات که شهریور ماه سال جاری در مجتمع توسکا انجام گرفت، با تغییری اندک در رشته‌های ورزشی همراه بود. در این دوره رشته بدمینتون به جمع رشته‌ها افزوده و رشته کاراته از مسابقات حذف شد.
1394/6/18 چهارشنبه
از المپیاد تا تیم ملی
توانایی فنی ورزشکاران این دوره از مسابقات نسبت به اولین دوره رقابت های دختران زیر 18سال وزارت نفت به طور چشمگیری در تمامی رشته های ورزشی تفاوت داشت. در این دوره از مسابقات تعداد بازیکنان تکنیکی و پر انگیره افزایش یافته بود و می توان با کمک سرپرستان و مربیان مجرب بهترین ها را از جمع این ورزشکاران برای لیگ های استانی و کشوری انتخاب کرد.
1394/6/14 شنبه
شناسایی چهره‌های ملی در المپیادهای همگانی
نقش استعدادهای جوان و تیم‌های پایه، نه تنها در تامین نیرو و پشتیبانی از تیم‌های وزارت نفت در سطح لیگ برتر، بلکه در ارتقای سطح تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف هم غیر‌قابل‌انکار است؛ چه بسا در میان این نوجوانان، استعدادها و توانایی‌هایی بی بدیلی در حد استانداردهای ملی و حتی بین‌المللی وجود داشته باشد.
1393/7/16 چهارشنبه
تکیه بانوان ایرانی بر قله افتخار
حضور مقتدرانه بانوان در بزرگترین رویداد ورزشی قاره کهن در سال جاری، نشانگر حمایت مسئولان کشور از ورزش بانوان است که زنان ورزشکار حاضر در بازی های آسیایی 2014 اینچئون، برای سپاس از این حمایت‌ها ، فعل خواستن را بخوبی صرف کردند و مقتدرانه و پرشور، در راه کسب مدال و عناوین برتر، گام‌های موثری را برداشتند.
1393/6/29 شنبه
هدف: سلامت، نشاط، آرامش
در اسلام، ریشه همه بحث های فرهنگی و تربیتی جامعه به خانواده برمی گردد و در فرهنگ ما مدیریت خانواده به عهده زن است. با سرمایه گذاری در حوزه سلامت، شادابی و آرامش زن، یقینا خانواده و به دنبال آن جامعه هم شاداب تر می شود. زنان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند و استواری و دوام یک جامعه سالم، بدون شک در گرو سلامت اعضای آن است.
12>>>
نسخه قابل چاپ