مصاحبه
1398/12/17 شنبه
ساماندهی 795 شغل پیمانکاری در صنعت نفت
دکتر فرزین مینو از ساماندهی و استانداردسازی 795 شغل پیمانکاری در وزارت نفت خبر داد.
1398/12/14 چهارشنبه
تنها مرجع رسمی تغییر ساعات اداری وزارتخانه‌ها، دولت است/ وزارت نفت در کاهش ساعات اداری، تابع قانون است
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص عدم کاهش ساعات اداری ستاد و شرکت‌های تابعه صنعت نفت مستقر در تهران، اظهار داشت: هرگونه تغییر و کاهش ساعات اداری وزارتخانه‌ها و بخش‌های زیر مجموعه دولت، منوط به صدور بخشنامه یا دستور‌العملی از سوی دولت است و شرکت‌های تابعه وزارت نفت در غیر این صورت، قانوناً مجوز تغییر یا تقلیل ساعات اداری خود را ندارند.
1397/2/10 دوشنبه
نباید به مدال شیرجه امیدوار باشیم
سرمربی تیم ملی شیرجه و قهرمان ملی وزارت نفت گفت: ملی‌پوشان شیرجه باید چند دوره در بازی‌های آسیایی شرکت کنند تا ترس نرسیدن به مدال در آن ها کشته شود.
1396/11/1 یکشنبه
نیمی از ترکیب‌ تیم‌مان شرکتی است/ به دنبال قهرمانی هستیم
رقابت‌های مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال سوپر لیگA بانوان، پایان هفته جاری، به میزبانی شرکت ملی گاز در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و تیم هایی که به این مرحله راه پیدا کرده‌اند، جهت کسب عناوین برتر به مصاف حریفانشان می‌روند.
1396/10/30 شنبه
امسال شرایط فرق می‌کند، می‌توانیم قهرمان شویم
رز جدیدی‌زاده، سرمربی تیم پالایش نفت آبادان که تیمش صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ فوتسال بانوان است، کسب عنوان قهرمانی را محتمل می‌داند: تیم ما پتانسیل کسب عنوان قهرمانی را دارد. بین اعضای کادر فنی و بازیکنان همدلی وجود دارد و انگیزه بالایی برای به دست آوردن جام قهرمانی داریم.
1396/10/23 شنبه
تحقق حرکت هدفمند و منسجم زنان صنعت نفت، سرآمد سازمان‌های دولتی
در بدو ورود به صنعت نفت، در المپیاد ورزشی سراسری بانوان حضور یافت و جهت نیل به اهداف خویش آنچه به عنوان اطلاعات نیاز داشت، جمع‌آوری کرد. اینک با گذشت حدود 4 سال از آن روزها، شناختی جامع و کامل از صنعت نفت دارد و مسیری که بناست بانوان این وزارتخانه درآینده طی کنند را با جزئیات برای خود ترسیم کرده است.
1396/8/17 چهارشنبه
برای امام حسین(ع) همیشه وقت دارم
تیم پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری لیگ برتر به عنوان پدیده لیگ شناخته می‌شود؛ تیمی که در اولین سال حضورش در این مسابقات صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.
1396/7/2 یکشنبه
خوشحالیِ قاسمی از کسب مدال پس از مصدومیت
رضا قاسمی، دونده دوی سرعت ایران و مقام سوم دوی 60 متر بازی های داخل سالن آسیا پس از کسب مدال برنز اظهار داشت: « مدتی بود به علت مصدومیتم نمی توانستم در مسابقات شرکت کنم و خوشحالم که توانستم پس از رهایی از مصدومیت به مدال بازی ها دست یابم. شکر خدا مدال گرفتم و از رکوردم هم راضی هستم.»
1396/4/4 یکشنبه
وزارت نفت، پیشتاز ورزش کشور
نگاهی کلی به کارنامه فعالیت‌های ورزشی وزارت نفت چه در حوزه همگانی و چه در حوزه قهرمانی، کافی است تا این وزارتخانه را پیشتاز عرصه ورزش کشور بدانیم. ورزش وزارت نفت، با تمامی اهداف و سیاست‌هایی که دنبال می‌کند، می‌تواند به عنوان الگویی در ورزش کشور مبدل شود و دیگر دستگاه‌ها هم جهت نیل به اهدافی همچون سلامت و ارتقای انگیزه کارکنان خود می‌توانند از تجربیات ارزشمند ورزش نفت بهره ببرند.
1395/12/11 چهارشنبه
ورزش در برنامه موظف کارکنان نفت قرار خواهد گرفت
مصطفی هاشمی طباء، عضو شورای مرکزی ورزش وزارت نفت در خصوص مصوبات شورای مذکور اظهار داشت: مصوبات شورای مرکزی ورزش وزارت نفت به گونه‌ای است که ورزش را به طور کامل در مسیر همگانی شدن قرار می‌دهد و برنامه‌ریزی‌ها در مسیری پیش می‌رود که به زودی ورزش به عنوان برنامه موظف کارکنان تلقی خواهد شد.
12345>>>
نسخه قابل چاپ